Zeta-HR-Group-Logo

DANIŞMANLIK ÇÖZÜMLERİ

danışmanlık-çözümleri

Üst ve Orta Düzey Yönetici Danışmanlığı

Titizlikle yürütülen orta ve üst düzey yönetici çalışmaları mülakatlar testler ve referans kontrollerinden oluşur. İş ortaklarımızı daima ileriye ve yükseğe taşıyacak olan liderlerle bir araya getirmeyi hedeflemekteyiz.Firma çalışanlarını motive edebilmek için aktiviteler de düzenleyebilmekteyiz.

Ekibimiz Yurt içinde ve yurt dışında IT-Telekomünikasyon-Otomotiv-İmalat-Finans sektörlerinde teknik bilgiye sahip deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Bu sayede bayiliklerin kurulmasında , teknik ihtiyaçların duyulduğu pozisyonlarda sizinle aynı dili konuşarak ve sizleri yönlendirerek eleman ihtiyaçlarınızın yanı sıra, ülke çapında duyuruların yapılması ve sistem yaratılması için yardımcı olan çözüm ortağınız olabiliriz.

Performans Ölçme ve Değerlendirme

Zeta Seçme & Yerleştirme olarak; çalışanlarınızı motive etmek için, organizasyonunuzdan daha etkin sonuçların alınması gerekmektedir. Bu amaçla, bir yönetim aracı olan Performans Değerlendirme ve Teşvik Sistemini kurmanıza yardımcı olabiliriz.

Seminer ve Toplantı Organizasyonları

Çeşitli konularda talep edilen toplantı ve seminerler için gerekli planlamalar ve salon organizasyonları yapılır. Bu amaçla davetlilerin çağırılması, otel organizasyonları, seminer açılış ve kapanış aktivitelerinin oluşturulması ve ayrıca gerekli olabilecek her türlü ulaşım ve transfer işlemleri tarafımızca koordine edilebilir.